Skład Rady Pedagogicznej

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

 W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

DYREKTOR

Dorota Grabiec

V-ce dyrektor ds. dydaktycznych

Mirosław Patoleta

V-ce dyrektor ds. sportu

Magdalena Schab

Lista nauczycieli

Imię i nazwisko nauczyciela Przedmiot
Ida Kasak – Bukowska

Iwona Gosik-Kapelińska

Katarzyna Mąkosa

Monika Lesisz

Hanna Szybisty

Dorota Zduńczyk

Język polski
Justyna Banasiak

Marcelina Bochyńska- Graczyk

Izabela Brzezińska

Grażyna Figiel

Katarzyna Kacprzyk

Magdalena Kaptur

Magdalena Kozłowska

Eliza Kudlińska

Magdalena Mazurek

Edyta Parvi

Robert Sobczyk

Karolina Szar

Anna Tuziemska

Maciej Żmuda

Język angielski
Joanna Głuszak

Monika Różycka-Obołończyk

Marta Rzeczkowska

Język niemiecki
Yergenis Lewandowska Język hiszpański
Iwona Biernat

Stanisław Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

Historia/ historia i społeczeństwo
Stanisław Grabowski

Milena Kalinowska

Krzysztof Wikiera

WOS
Krzysztof Jambor

Edyta Kalinowska – Jaźwińska

Kamila Rytel

Elżbieta Somerfeld

Geografia
Natalia Król

Agnieszka Kurzyna

Beata Wioncek

Biologia
Teresa Stępień Fizyka
Monika Walczak – Stańkowska

Beata Ziarkowska

Chemia
Ewa Gałęza

Mirosław Patoleta

Elżbieta Twarowska

Iwona Witkowska

Matematyka
Ewa Żochowska Informatyka/ Informatyka w zastosowaniu
Lucyna Opęchowska-Kon Technika
Lucyna Opęchowska-Kon Zajęcia artystyczne
Marek Skórski Edukacja dla bezpieczeństwa
Stanisław Grabowski Podstawy Przedsiębiorczości
Zdzisława Specht- Abramiuk

Angelika Wiech

Religia
Krzysztof Bakaj

Karol Baran

Jacek Biernat

Konrad Cop

Łukasz Drynkowski

Cezary Figurski

Krzysztof Gawlikowski

Adam Gębski

Dorota Grabiec

Przemysław Harasimiuk

Marcin Jackowicz

Andrzej Jaworski

Krzysztof Lipka

Stanisław Łakomiec

Michał Łoniewski

Małgorzata Krukowska

Paweł Kapuściński

Krzysztof Kęcki

Robert Kędziora

Marcin Koszuta

Maciej Kublik

Andrzej Malina

Łukasz Mieczkowski

Józef Niemiec

Mateusz Nowicki

Joanna Obrusiewicz

Piotr Obrusiewicz

Marcin Ochalski

Tomasz Pyciarz

Wojciech Pyzel

Karol Radke

Agnieszka Ronge-Sędrowska

Damian Rychlica

Paweł Rydz

Katarzyna Rzepka

Marek Rzepka

Magdalena Schab

Wojciech Szczucki

Artur Topolewski

Dariusz Urbański

Zofia Walczyńska

Roman Wolski

Paweł Wołkow

Krzysztof Wójcik

Grzegorz Wrona

Karol Wróblewski

Małgorzata Zdzieszyńska

Hanna Zielińska

Przemysław Źródło

Wychowanie fizyczne/ Trener
Stanisław Grabowski Ekonomia w praktyce
Monika Żelisko- Mazanka Psycholog
Anna Piecha

Robert Stańczyk

Pedagog

 

Agnieszka Braszkiewicz
Adam Piguła
Nauczyciel wspomagający
Anna Zawadzka Biblioteka
Robert Kędziora Kierownik Internatu

Magdalena Borkowska

Marzena Karaś – Gmitrzuk

Marcin Krzysztoszek

Hubert Legiędź

Aneta Maciątek

Renata Łaba

Marzena Przybysz

Agnieszka Ronge-Sędrowska 

Magdalena Włodarczyk

Paweł Wojciechowski

Katarzyna Zielińska

Internat

 

Related Posts